دام دلالان برای متقاضیان مسکن مهر پردیس

مدیر اجرایی مسکن مهر شهر جدید پردیس از دام دلالان برای خریداران واحدهای این طرح خبر داد و گفت: سوداگران بازار مسکن واحد‌های در حال ساخت را در حاشیه بازار با اطلاعات غلط، به عنوان کلید تحویل به مردم می‌فروشند.

به واسطه حضور وزير راه و شهرسازي و با تغييرات مديريتي با انديشه اتمام واحدهاي مسكن مهر، اين طرح به ويژه در شهر جديد پرديس روزهاي خوبي را پشت سر مي‌گذارد، از كلنگ زني مترو تهران پرديس، تا فعال شدن همه پروژه‌ها و تحويل همه روزه واحد‌ها و همچنين فروش عرصه‌ها فضاي خوبي را در اين شهر به وجود آورد تا بسياري اين شهر را براي زندگي و البته سرمايه‌گذاري انتخاب كنند.
 

اين در حالي است كه دلالان در بازار مسكن اين شهر جولان مي‌دهند گرفتاري‌هاي جديدي را براي خريداران واحدهاي مسكن مهر به وجود آورده‌اند.

 مدير اجرايي مسكن مهر پرديس با هشدار به مردم نسبت به سودجويي دلالان در پرديس به تسنيم گفت: متاسفانه به دليل عدم توجه مردم به هشدارهاي مكرر مديران شركت عمران پرديس روزانه شاهد شكايات و كلاهبرداري‌هاي متعددي در حوزه خريد و فروش غيرقانوني مسكن مهر، خارج از سامانه نقل و انتقالات ثانويه هستيم. علي اصغر جاودان فر افزود: دلالان و سوداگران بازار مسكن واحد‌هاي در حال ساخت را در حاشيه بازار با اطلاعات غلط، به عنوان كليد تحويل به مردم مي‌فروشند و اين امر موجب شده تا بسياري از واحد‌هايي كه هنوز سر رسيد تحويل آنها فرا نرسيده است را دلالان با شيادي واگذار كنند. وي ادامه داد: متاسفانه به واسطه عدم توجه و دقت مردم به اخبار و اطلاعيه‌هاي مندرج در پايگاه رسمي شركت عمران، روزانه افراد زيادي در اين دام گرفتار مي‌شوند .

وي تصريح كرد: از همه مردم عزيز خواهش مي‌كنيم فريب سراب دلالان مسكن را نخورند و قبل از هرگونه خريد و فروش به مسكن مهر پرديس مراجعه كنند تا نسبت به پيشرفت فيزيكي واحد‌ها، تاريخ تحويل، تسويه حساب آن و همچنين عدم وجود توقيف يا شكايت مطلع شده و سپس نسبت به نقل و انتقال در مسكن مهر پرديس اقدام كنند.

البته به نظر مي‌رسد مدير اجرايي مسكن مهر پرديس صرفا نبايد در مقابل كلاهبرداري دلالان به موضوع هشدار به مردم اكتفا كند بلكه لازم است در مقابل فريبكاري اين سودجويان كه ظاهرا حركتي مجرمانه انجام مي‌دهند به دستگاه قضايي شكايت كرده و كلاهبرداران را از اين طريق مورد پيگرد قانوني قرار دهند.

منبع: كيهان

گزارش اشکال Top