نشانه‌هایی از موج بعدی ركود مسكن

آمارهاي منتشر شده از سوي مركز آمار و بانك مركزي از كاهش 50 درصدي صدور پروانه‌هاي ساختماني در يكي دوسال گذشته حكايت دارد موضوعي كه مي‌تواند آينده بازارمسكن را با اما و اگرهايي مواجه كند اما با اين وجود مسوولان و برخي كارشناسان حوزه مسكن از آغاز رونق بازار در نيمه دوم سال آتي خبر مي‌دهند و معتقدند كه نشانه‌هاي خروج از ركود مسكن درحال نمايان شدن است.

مشاهده شنبه 9 آبان 1394 09:59:03
تهران کشش "مسکن اجتماعی" ندارد

رئیس سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به وجود مسکن مهر مازاد در اطراف شهر تهران عنوان کرد: شهر تهران کشش اجرای پروژه «مسکن اجتماعی» به‌عنوان طرح جدید دولت در تامین مسکن کم‌درآمدها را ندارد.

مشاهده شنبه 9 آبان 1394 09:21:53
آنتالیای ترکیه ؛ بلای جان مسافران ایرانی؟

مقصد "آنتالیا" است اما هواپیما در یک فرودگاه نظامی فرود می‌آید، بعضا چهار ساعت دیگر تا آنتالیا راه باقی مانده که باید با اتوبوس رفت. گاهی هم هواپیما پس از توقفی نیم‌ساعته، راهی آنتالیا می‌شود.

مشاهده چهار شنبه 6 آبان 1394 09:55:14
دستورالعمل آمریکایی‌ها برای رفع تحریم‌ها علیه ایران

وزیر امور خارجه آمریکا اخیرا با انتشار بیانیه‌ای تصمیمات و مجوزهای لازم برای رفع تحریم‌های ایران براساس برنامه جامع اقدام مشترک را اعلام کرد.

مشاهده چهار شنبه 6 آبان 1394 09:26:53
خودرو داخلی تا ۸۰ درصد گران فروخته می شود

موضوع بالا بودن قیمت خودرو های داخلی همواره مورد انتقاد مردم بوده است ، قیمت های بالایی که از سوی خودروسازان همواره توجیه شده است وحتی در مقابل این افزایش قیمت حرکت محسوسی در جهت کیفی سازی تولیدات نشده است . بسیاری از صاحبنظرن بر این باورند که می توان با پرداخت چنین پولهایی در کشورهای صاحب برند سوار خودرو های باکیفیت ترشد اما با وجود کاهش قدرت خرید مردم و نارضایتی آنها خودروسازان همچنان به دنبال افزایش قیمت خودرو برای پوشش های هزینه ای خود بوده اند ، هزینه هایی که به گفته بسیاری از صاحبنظران ناش

مشاهده سه شنبه 5 آبان 1394 13:26:25
چه خانه‌ای با وام ۶۰ میلیونی می‌توان خرید؟

افزایش وام مسکن در جلسه اخیر شورای پول و اعتبار بارقه هایی از امید را در دل برخی افراد روشن کرد، اما این وام چقدر می تواند در افزایش قدرت خرید و رونق بازار موثر باشد.

مشاهده سه شنبه 5 آبان 1394 12:52:01
امکان تجمیع وام 80 با 60 میلیونی مسکن فراهم شد

امکان تجمیع امتیاز صندوق پس‌انداز مسکن یکم با اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن (اوراق تسهیلات مسکن) فراهم شد.

مشاهده سه شنبه 5 آبان 1394 12:48:08
قرائت همزمان کنتور آب و برق

خبرگزاری مهر: مشاور وزیر نیرو از اجرای طرح آزمایشی قرائت همزمان کنتور آب و برق برای کاهش هزینه شرکت‌های آب و فاضلاب و مراجعه ماموران قرائت به منازل در تهران خبر داد.

مشاهده سه شنبه 5 آبان 1394 11:17:53
زلزله احتمالی از نگاه ژاپنی

گفت‌و‌گوی «دنیای اقتصاد» با سوگیو ایمامورا درباره دو نظریه متفاوت نسبت به زلزله بزرگ

مشاهده سه شنبه 5 آبان 1394 10:32:06
تصویب ایجاد 2 منطقه آزاد جدید در کشور

جلسه شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه ی اقتصادی عصر دیروز به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار و پیشنهاد لایحه ی ایجاد منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی سیستان و ایجاد منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی بانه ـ مریوان به تصویب رسید .

مشاهده سه شنبه 5 آبان 1394 09:50:34
تعداد در هر صفحه
گزارش اشکال Top