جزییات‌بیشتر درباره وام 25 میلیونی‌خودرو و تا چه زمانی این وام پرداخت میشود؟

تسهیلات خرید خودرو سقف ریالی ندارد اما بانک مرکزی تا زمانی تسهیلات می‌دهد که ١٠٠ هزار خودروی مانده در انبار خودروسازان به فروش برسد.

مشاهده دوشنبه 18 آبان 1394 09:27:22
جدول اقساط وام ۲۵ میلیونی برای ۲۱ مدل خودرو

جدول اقساط وام خودرو تا سقف ۲۵ میلیون تومان و با نرخ سود ۱۶ درصد و بازپرداخت حداکثر ۷ ساله ( حداکثر ۸۴ قسط) برای ۲۱ مدل خودرو همراه با پیش پرداخت منتشر شد.

مشاهده يکشنبه 17 آبان 1394 08:59:05
فهرست‌خرید ۵گروه کالایی با وام ۱۰میلیون +جدول

بر اساس اعلام مشترک بانک مرکزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت شرایط خرید کالایی ایرانی و اسامی کالاها و آدرس فروشگاه های طرح خرید اقساطی کالای ایرانی اعلام شد.

مشاهده شنبه 16 آبان 1394 10:06:33
چه‌کسانی وام ۲۵میلیونی خودرو دریافت کنند؟

بانک مرکزی بالاخره به وعده خود مبنی بر ارائه دستورالعمل پرداخت تسهیلات ۲۵ میلیونی خودرو در نیمه اول آبان ماه عمل کرد و روز گذشته سازوکار دریافت این تسهیلات را بر سایت خبری خود قرار داد. آنچه در جزئیات دستورالعمل مذکور به آن اشاره شده، دریافت تسهیلات به تمامی متقاضیان خرید خودرو از سه‌شنبه آینده است.

مشاهده شنبه 16 آبان 1394 09:55:06
نشانه‌هایی از موج بعدی ركود مسكن

آمارهاي منتشر شده از سوي مركز آمار و بانك مركزي از كاهش 50 درصدي صدور پروانه‌هاي ساختماني در يكي دوسال گذشته حكايت دارد موضوعي كه مي‌تواند آينده بازارمسكن را با اما و اگرهايي مواجه كند اما با اين وجود مسوولان و برخي كارشناسان حوزه مسكن از آغاز رونق بازار در نيمه دوم سال آتي خبر مي‌دهند و معتقدند كه نشانه‌هاي خروج از ركود مسكن درحال نمايان شدن است.

مشاهده شنبه 9 آبان 1394 09:59:03
تهران کشش "مسکن اجتماعی" ندارد

رئیس سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به وجود مسکن مهر مازاد در اطراف شهر تهران عنوان کرد: شهر تهران کشش اجرای پروژه «مسکن اجتماعی» به‌عنوان طرح جدید دولت در تامین مسکن کم‌درآمدها را ندارد.

مشاهده شنبه 9 آبان 1394 09:21:53
آنتالیای ترکیه ؛ بلای جان مسافران ایرانی؟

مقصد "آنتالیا" است اما هواپیما در یک فرودگاه نظامی فرود می‌آید، بعضا چهار ساعت دیگر تا آنتالیا راه باقی مانده که باید با اتوبوس رفت. گاهی هم هواپیما پس از توقفی نیم‌ساعته، راهی آنتالیا می‌شود.

مشاهده چهار شنبه 6 آبان 1394 09:55:14
دستورالعمل آمریکایی‌ها برای رفع تحریم‌ها علیه ایران

وزیر امور خارجه آمریکا اخیرا با انتشار بیانیه‌ای تصمیمات و مجوزهای لازم برای رفع تحریم‌های ایران براساس برنامه جامع اقدام مشترک را اعلام کرد.

مشاهده چهار شنبه 6 آبان 1394 09:26:53
خودرو داخلی تا ۸۰ درصد گران فروخته می شود

موضوع بالا بودن قیمت خودرو های داخلی همواره مورد انتقاد مردم بوده است ، قیمت های بالایی که از سوی خودروسازان همواره توجیه شده است وحتی در مقابل این افزایش قیمت حرکت محسوسی در جهت کیفی سازی تولیدات نشده است . بسیاری از صاحبنظرن بر این باورند که می توان با پرداخت چنین پولهایی در کشورهای صاحب برند سوار خودرو های باکیفیت ترشد اما با وجود کاهش قدرت خرید مردم و نارضایتی آنها خودروسازان همچنان به دنبال افزایش قیمت خودرو برای پوشش های هزینه ای خود بوده اند ، هزینه هایی که به گفته بسیاری از صاحبنظران ناش

مشاهده سه شنبه 5 آبان 1394 13:26:25
چه خانه‌ای با وام ۶۰ میلیونی می‌توان خرید؟

افزایش وام مسکن در جلسه اخیر شورای پول و اعتبار بارقه هایی از امید را در دل برخی افراد روشن کرد، اما این وام چقدر می تواند در افزایش قدرت خرید و رونق بازار موثر باشد.

مشاهده سه شنبه 5 آبان 1394 12:52:01
تعداد در هر صفحه
گزارش اشکال Top