وب سایت اختصاصی ویژه آژانسهای املاک ایران
website-eram21

پس از ارائه محصول بسیار موفق نرم افزار املاک هیرا از طرف شرکت هیرا که مورد استقبال فراوان آژانسهای املاک قرار گرفت, شرکت هیرا اقدام به طراحی وب سایت اختصاصی جهت آژانسهای املاک نموده است, این وب سایت با هدف استفاده آژانسهای املاک از شبکه گسترده اینترنت طراحی شده است و همراه با نرم افزار املاک هیرا پکیج کاملی را تشکیل می دهد که می تواند خدمات مشاورین املاک به مشتریان خود را به سطح بالاتری ارتقاء دهد.

با استفاده از این سایت اختصاصی, مشتریان آژانس املاک در هر مکان و زمانی که دسترسی به اینترنت داشته باشند, می توانند ملک خود را به آژانس بسپارند و یا ملکهای موجود آژانس املاک را جستجو کنند.

اطلاعات این وب سایت اختصاصی توسط نرم افزار املاک هیرا انجام می شود و این کارفقط با زدن یک کلید انجام می شود.

همزمان با ارسال اطلاعات املاک توسط آژانس به سایت اختصاصی خود, این اطلاعات به شبکه سراسری املاک ایران(ارم21) نیز ارسال می شود. لازم به توضیح است که اطلاعات آژانس املاک بدون آدرس کامل و مشخصات مالک ارسال می شود و از امنیت بسیار بالایی برخوردار است.

وب سایت اخصاصی آژانسهای املاک همچنین دارای کنترل پنلی است که از طریق آن، مدیر سایت می تواند, ملکهای سپرده شده را تایید کند و محتوای صفحات را عوض کند.برای مشاهده چند نمونه از این وب سایت بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

www.amlakeshiraz.ir
www.amlak-andishe.com

هزینه وب سایت اختصاصی املاک, 6,900,000 ریال معادل ششصد و نود هزار تومان است و مدت راه اندازی آن 1روز کاری می باشد. هزینه سالانه ثبت دامین و فضا 1،900,000 ریال معادل یکصد و نود هزار تومان می باشد، در صورتی که دامین شما دات کام باشد مبلغ 1,300،000ريال به این مبلغ اضافه می شود چنانچه بخواهید سایت را در یک سرور اختصاصی قدرتمند، قرار دهید سالینه مبلغ 1,500,000 ریال به هزینه های فوق اضافه می شود، مزیت سرور اختصاصی در سرعت بالای وب سایت است..

وب سایت هیرا همچنین این قابلیت را دارد که از آژانسهای املاک دیگر عضو بپذیرد و این اعضاء به عنوان زیر مجموعه وب سایت فعالیت نمایند، هزینه این نسخه از وب سایت 19،000،000ريال است

نرم افزار املاک هیرا دارای نسخه ویندوز و نسخه اندروید نیز هست، برای مشاهده آنها لینکهای زیر را کلیک کنید

نسخه ویندوز نرم افزار املاک هیرا
نسخه اندروید نرم افزار املاک هیرا


جهت پرداخت آنلاین یا غیرآنلاین وجه از لینک زیر استفاده نمایید

www.eram21.com/pay

جهت سفارش یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

  • 02188880678
  • 02188880508
  • 02188880509
  • 02188520472

نرم افزار اندروید املاک هیرا

گزارش اشکال Top